Page 1 of 117 123411 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1164
  1. #1

    Default kawasaki FURY 125


    ask lang ko sa inyo mga bossing unsa ADVANTAGE & DISADVANTAGES ani nga model??

    thanks....

  2. #2
    para nako walay disadvantage.. plano ka kuha ani bro?

  3. #3
    Quote Originally Posted by necrotic freak View Post
    para nako walay disadvantage.. plano ka kuha ani bro?
    yes bro..ganahan man gud ko sa iya porma kay bsag stock lang mrag na modify na...ang ako kay morag delikado man gud iya shock kay naka horizontal dili kaha dali madaot iya shock?? thanks...

  4. #4
    anybody

  5. #5
    bsin inig ma daan2x na gmay bro gahi na jd na cya ug function ky nag slanting mn gud iya mono shock.. pag sniper nlng bro nindot pa kaau..

  6. #6
    Quote Originally Posted by eghatch View Post
    bsin inig ma daan2x na gmay bro gahi na jd na cya ug function ky nag slanting mn gud iya mono shock.. pag sniper nlng bro nindot pa kaau..

    mao lagi..thanks boss.

  7. #7
    Any comment on this bike please

  8. #8
    i got this bike and masau man kaau.... pero bag o pa sad ni nuon diri nako. so far ok raman ang dagan ug comfortable ko sa pagdala ani nya, even naay angkas....

  9. #9
    as for me bati nang Fury 125:

    1. walay fuel gage indicator
    2. walay clutching indicator
    3. gaayo lang porma pero patungasa sa Transcentral Highway, lupigan lang sa Wave 100
    4. modify lagi daan, pero kung gusto ka i-modify pa gyud dili na mahimo kay walay pisa nga mosakar, try mo pangita ug mga parts ana sa mga shops diba majority for the Honda models rah.
    5. In case nga naay mabuak nga accesories, murag lisod maalisan kay walay baligya sa mga parts and accesories shop........

    last:
    6. walay ayo kung tungas nay hisgotan, minus ra kaayo ug engine break if ever modulhog ka gikan sa bukid......

    FURY 125 is good only for the "PA-CHOY-CHOY MAN" dili pang-masa.....

    peace to all FURY 125 fanatics.....

  10. #10
    FURY....murag alien man.para sa ako ra na ha.

  11.    Advertisement

Page 1 of 117 123411 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. All New KAWASAKI FURY 125 !!!
    By necrotic freak in forum Sports & Recreation
    Replies: 127
    Last Post: 01-21-2013, 01:18 PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top