Page 20 of 25 FirstFirst ... 1017181920212223 ... LastLast
Results 191 to 200 of 250
  1. #191

    Nagduha duha ko ug kuha sa PLDT. So far OK na buyag ako Globe. kaabot na jd xa ug 3mbps or sometimes lapas pa. Ang capping lang jud ako dli ganahan sa Globe. Pero i think karon naa new coming rates ang globe. ang 1299 kay 10mbps na then 699 nalang ang 3mbps. We'll try to research pila ang capping ana nga new rates.


    Globe to rollout new Home Broadband Plans - Plan 1299 for 10 Mbps | YugaTech | Philippines News & Tech Reviews

  2. #192
    Quote Originally Posted by Blah-Blah View Post
    Dugay na mi kadawat ug directory. Last time namo adto sa PLDT (3 weeks ago) wala pa man daw.
    Gahapon lang pud nakastorya ang guard sa amoa nga naa daw ang PLDT diha sa La Aldea atong late last week mga Friday or Thursday siguro nagtaod ug linya sa mga poste pa. Once naa na linya sa poste, ayha pa siguro dayon sila magdawat ug application. Why man nagduha-duha ka sa PLDT boss? Lain dyud ang feedback sa ila? 24 lock in period ra ba ni dah. Hope maka-share ka sa experience nimu with PLDT DSL kay first time namo mag-PLDT, usually Globe ug Sky Broadband dyud mi.

  3. #193
    Naa man jud reklamo sa PLDT ug GLobe. Nagduha duha ko kay wala pa ko ka try sa PLDT sa amo house karon. Tried and tested man gud nako ang Globe karon. 6 months nako sa Globe and so far kadto ra pag January nga hinay amo net. So if mobalhin ko, wala ko sure if OK ang PLDT sa atong area.

  4. #194
    Quote Originally Posted by Blah-Blah View Post
    Naa man jud reklamo sa PLDT ug GLobe. Nagduha duha ko kay wala pa ko ka try sa PLDT sa amo house karon. Tried and tested man gud nako ang Globe karon. 6 months nako sa Globe and so far kadto ra pag January nga hinay amo net. So if mobalhin ko, wala ko sure if OK ang PLDT sa atong area.
    Mao sad. If by any chance naa mi makastorya within the area like diha sa gawas sa Pueblo going outside para makakuha ta ug feedback kung kumusta ila PLDT, ako pud i-share diri kay lisud ma-lock in unya hinay. Thanks boss!

  5. #195
    Excited na kaayo ko ani. For updates sa 3rd bridge, check this page - Cebu-Cordova Bridge - Page 7 - SkyscraperCity

  6. #196
    I don't know if ma excite ko or dili. Ang exit point kay perting gagmaya sa roads. Hadlok ko if ma traffic na nuon ang highway sa atoa tungod sa 3rd bridge.

  7. #197
    Quote Originally Posted by Blah-Blah View Post
    I don't know if ma excite ko or dili. Ang exit point kay perting gagmaya sa roads. Hadlok ko if ma traffic na nuon ang highway sa atoa tungod sa 3rd bridge.
    Tinuod dyud nga gamay ang roads sa approach diri sa Lapu2x side. I hope lang dyud nga along with the construction of the 3rd bridge dayonon sa Lapu2x city govt ang paghimu ug new road linking 3rd bridge to Tamiya. Diha agihon sa mga fishpond ug sapa.

  8. #198
    Nag house to house na ang PLDT. Kinsay nagpataud? Feedback please if ok na kay basin moswitch ko. Globe to PLDT kay 50% off

  9. #199
    Quote Originally Posted by Blah-Blah View Post
    Nag house to house na ang PLDT. Kinsay nagpataud? Feedback please if ok na kay basin moswitch ko. Globe to PLDT kay 50% off
    Unsa ila gi-offer sir? DSL ra? o naa pud Fibr?

  10. #200
    Quote Originally Posted by kisses4u View Post
    Unsa ila gi-offer sir? DSL ra? o naa pud Fibr?
    Murag naa fibr kay ingon man to sila nga ang line daw kay fiber na,

  11.    Advertisement

Page 20 of 25 FirstFirst ... 1017181920212223 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. For Sale: Pueblo de oro cebu communities,
    By rhaxky in forum Real Estate
    Replies: 0
    Last Post: 03-02-2015, 11:08 AM
  2. Replies: 0
    Last Post: 06-25-2013, 11:26 AM
  3. Replies: 1
    Last Post: 04-23-2013, 01:00 PM
  4. Replies: 18
    Last Post: 12-18-2012, 04:14 PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top