I can register and teach you sa load central... But if gusto ka magload thru cp i recommend epinoyload... Msg me up kung interested ka
5k is small pa so take smalltym business pod.
mag jeep rako kadaadlaw and it cost me 42 pesos for 6 rides a day. ive been thinking on how to lower this and so i found one. i noticed my groupmate at work often drink kopiko. mga tapolan kaayu. dili mupalit sa grocery, ari sa 7eleven ug ministop. 10 pesos each. so i decided ako nalng mag supply. 9 pesos ako baligya so save sila piso and d pa jud hasol lakaw sa store. mind u 5.5pesos ra ang palit nako sa grocery. katabang jud dako sa pletehan.
there are many similar cases ani all arround you. you just have to ask yourself. is there anything you can do to lower your expenses?
Check this you only need 2750 Pesos then save the rest of your 5k for christmas,,,hehehe
Detergent powder
Whole Sale Factory Price Minimum order 5Okilos or 50Liters pwede sad mixed.
1K Ariel= 55Pesos, 1L Downy = 55Pesos, 1L Diswashing liquid Lemon Ultra = 55/L
Retail price = 65
Also Available
PampersMedium Baby_dry Taped Diaper = 8.50Pesos each, Mall Price 9.50Pesos
Salable price 80 to 95 in which is 40% more less gain sa capital really a good business since everyday naay cgeg panlaba
Sales ninyo mag dependi nana sa salestalk ninyo mahal man sad sa mall check the price maka siga sa mata, hehehe
In terms of quality testinge lang kay sure ko mabalik mog palit dili, di ni same sa uban sinaglan ug tubig ug chalk in which ma kita mo layaw na iya quality. We are victims ani mga sinaglan naka gamit sad mi ana so watch out mo mga na maligyag sinaglan. hehehe
^necro thread mani, stop reviving threads from a year ago.
Similar Threads |
|