Page 1870 of 2311 FirstFirst ... 186018671868186918701871187218731880 ... LastLast
Results 18,691 to 18,700 of 23103
  1. #18691

    walay ganahan padako ug maskels dha? slightly used jud to nga dumbbells, nya barato ra amo hatag ani. PM me

  2. #18692
    ^I already love my muscles mam mao akoa nlng gi tabunan ug Fats aron dili madaot

    nakanindot sad sa AU mam kay puede dual citizenship which is nice..Good Luck nya sa inyo family ddto..EB nya ta puhon sa AU na

  3. #18693
    Quote Originally Posted by moonwitchbleu View Post
    walay ganahan padako ug maskels dha? slightly used jud to nga dumbbells, nya barato ra amo hatag ani. PM me
    ihatag nalang na mam oi,,, hahaha

    ninduta ninu mam, kay au na,, unsaon nalang mi ani,hahaha ni try mo PR dre mam? mao sad raba na amo prob, ug unsaon ang bb, kay ug spass d pwede ma dp ang bata. tsk

  4. #18694
    Quote Originally Posted by cyberchrono View Post
    ^I already love my muscles mam mao akoa nlng gi tabunan ug Fats aron dili madaot

    nakanindot sad sa AU mam kay puede dual citizenship which is nice..Good Luck nya sa inyo family ddto..EB nya ta puhon sa AU na
    mao ni ron. gaining ang program dri sg lagi pud nuon. hahaha... mu adto sd ka?

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by stew_griff View Post
    ihatag nalang na mam oi,,, hahaha

    ninduta ninu mam, kay au na,, unsaon nalang mi ani,hahaha ni try mo PR dre mam? mao sad raba na amo prob, ug unsaon ang bb, kay ug spass d pwede ma dp ang bata. tsk
    sus mas gana jud ka mu pas-an sa dumbbells if pinalit jud. maikog ka dli gamiton.hahaha...
    wala mi try apply kay amo mga kaila puros reject. ang usa kay iya misis PR, ang usa kay sila iya misis dagko salary dri nya pamilya jud sila dri. mao wala nalng sad mi nag dugang sa lista.pero last year to ha. dont know karon. adto nalang pud ta mag tapok puhon.hahaha

  5. #18695
    @moonwitchbleu planning pko mam..nagbuhat na gali ko account sa skillselect kaso wla pko IELTS ug magpa assess pko sa akoa credntials ug work experience..mo adto cguro ko kanang naa na employer..hehehehe

  6. #18696
    @moonwitchbleu ma'am ang mga games sa xbox lang akoa...
    paki pm lng ko sa mga titles basin ug naa koy maganahan. tag dyes lng ha??
    hihihihi

  7. #18697
    agoy lugi insik anang tag dyes dah murag mao ni mga games ai --> nba 2k12, 2k13, 2k14, gears of war (my fave), sleeping dog, skyrim, call of duty, GTA, UFC, fight night

    pero mu prefer guro mi ug bundle pag buy para dli lisud dispatchar tanan ba.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by cyberchrono View Post
    @moonwitchbleu planning pko mam..nagbuhat na gali ko account sa skillselect kaso wla pko IELTS ug magpa assess pko sa akoa credntials ug work experience..mo adto cguro ko kanang naa na employer..hehehehe
    mao lagi. lisud kaau buhi-an ang work dri sa sg oi, labi na wala kasigurohan didto sad. mao dli mi mag dungan jud sa ako bana.

    - - - Updated - - -

    ops PM man diay. sori po na post dri

  8. #18698
    ok rna mam kay wla manmi Xbox dre gud PS3 rah..hehehehe..pila mana bundle ang xbox nmo?

  9. #18699
    Quote Originally Posted by moonwitchbleu View Post
    @stew_griff sayanga amo tv 42" LED LG SmartTV na halin na dayun. @flanker message nya ko nimu kung unsa man gani amo ibaligya.

    Sa karon kani sah --> rubberized dumbbells (plates: 4 x 5kg, 4 x 2.5kg, 4 x 1.5kg, 2 x Elite Chrome dumbbell handle with rubber grid)

    nag hinay2x pa mi ug hipos sa stuffs, tanawn unsa pa dli pwde dalhun. nag decide pa sad mi if amo ibaligya amo xbox and foldable Dahon bike.

    thanks kaau ninyo
    PM ko unsay mga baligya mo mam

  10. #18700
    Quote Originally Posted by moonwitchbleu View Post
    agoy lugi insik anang tag dyes dah murag mao ni mga games ai --> nba 2k12, 2k13, 2k14, gears of war (my fave), sleeping dog, skyrim, call of duty, GTA, UFC, fight night

    pero mu prefer guro mi ug bundle pag buy para dli lisud dispatchar tanan ba.
    mas maglisud ka pangita ug buyer ana ma'am if imu i-bundle tanan kay syempre
    momahal jud na imu total price dba kay iconsider nmu ang mga games.
    if imu sad baratuhon ang price sa bundle kay alkanse sad ka kay mahug libre or barato ang games.
    busa ibaligya nalng na nako imung nba 2k14, fight night ug skyrim.. i.pm ko sa price.

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. Working in Malaysia - Experiences and Tips
    By scilab in forum Overseas
    Replies: 572
    Last Post: 06-15-2020, 05:34 AM
  2. Replies: 14
    Last Post: 01-07-2015, 05:24 AM
  3. Working in Kuwait, experiences and tips...
    By walker in forum Career Center
    Replies: 1
    Last Post: 05-19-2014, 06:44 PM
  4. Working in Hong Kong - Experiences and Tips
    By kryptocrap in forum Career Center
    Replies: 10
    Last Post: 01-05-2014, 01:48 PM
  5. Working at Malaysia - Experiences and Tips
    By psyd_1 in forum Career Center
    Replies: 3
    Last Post: 06-17-2011, 01:13 PM

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top