Page 1 of 14 123411 ... LastLast
Results 1 to 10 of 137
  1. #1

    Default The One That Got Away?


    Hello Istoryans

    I keep on listening to Katy Perry song The One That Got Away...So mao ni post ko ani nga thread, naa naba mo na experience sa inyu mga past relationships? nga maka ingun mo nga siya na unta? I mean kanang ma relate ninyo sa song ba, nga maka ana ka sa imong self The One That Got Away..

    Ako sa akong 6yrs we had a perfect relationship, and kasal nalang jud ang kulang pero it ended man, and para nako kung papilion ko ug mabalik nako tanan i would still choose him...hantod karun naa gihapon siyay impact sa akoa, kung mabalik lang nako tanan before. I would do things differently nga dili ma end sa ingun ani...Mao cguro maglisod pako ug commit ug isa ka relationship, kay i never got over him huna-huna ra nako ang ga dako. Na accept nalang nako nga wala na jud siya pero akong feelings para niya naa gihapon...Naa unsahay mga flashbacks, sa akong mind mokalit lang siya appear among mga happy moments together. Maka ingun ko ngano na end man sa ingun ani? Well he is happier now, maypa siya. Ako ani kanus-a pa malipay balik? It's been a year, since ga buwag mi and he has moved on. Pero ako nag struggle pa gihapon, the pain is still here. Abi nako OK nako, pero dili man diay, sakit gihapon samot nga silingan ra mi, ug iyang gf karun naa na sa ilaha puyo..waaaaa Ahak na! ngano naka feel man ko balik ug ingun ani oi...Ok naman unta ko nagkita man gud mi balik recently.

    PS...share sad ninyo ngari inyu mga experiences, if maka relate mo sa song...ahahahaha
    Last edited by adz; 02-02-2017 at 12:55 AM.

  2. #2

    Default Re: The One That Got Away?

    sometimes man gud idol mahitabo jud ang gidudahan nimu nga dli angay mahitabo..normal rna nga maka-feel ka ana,samot pa nga na-igo ka sa song nga imo gipamati..maka move-on ra lage ka ana..paminaw na lng sd og song nga Better in TIme..hehehehe..smile na diha idol, sayo pa kau sa buntag...

  3. #3

    Default Re: The One That Got Away?

    Quote Originally Posted by jiao47 View Post
    sometimes man gud idol mahitabo jud ang gidudahan nimu nga dli angay mahitabo..normal rna nga maka-feel ka ana,samot pa nga na-igo ka sa song nga imo gipamati..maka move-on ra lage ka ana..paminaw na lng sd og song nga Better in TIme..hehehehe..smile na diha idol, sayo pa kau sa buntag...
    ahahaha lage oi ahak mani kantaha na LSS ko ani...ka relate jud kos kanta ga EMO2 na nuon ko ug sayo sa buntag...
    Last edited by adz; 12-03-2011 at 09:15 AM.

  4. #4

    Default Re: The One That Got Away?

    there will always be that one person that you really love, yet you'll never have..sniff

  5. #5

    Default Re: The One That Got Away?

    Quote Originally Posted by adz View Post
    ahahaha lage oi ahak mani kanataha na LSS ko ani...ka relate jud kos kanta ga EMO2 na nuon ko ug sayo sa buntag...
    hahaha! ok rna idol...mangaon na lng ta taho na...libre nko...hihihih

  6. #6

    Default Re: The One That Got Away?

    Quote Originally Posted by azaleayve View Post
    there will always be that one person that you really love, yet you'll never have..sniff
    hehehe sakto...dili jud mi meant to be niya 6yrs of being in a relationship with him but gone into waste lang...naa jud instances nga dili lang jud mo work maskin unsa pa mo kadugay...But I do really did loved him dili na mawala kay part naman jud siya sa akong life...

  7. #7

    Default Re: The One That Got Away?

    kasakit pud. ok ra na.... muabot ra tingali na madugay ang "the right one" soon. time heals all wounds ingon sila.

  8. #8

    Default Re: The One That Got Away?

    Quote Originally Posted by spike412 View Post
    kasakit pud. ok ra na.... muabot ra tingali na madugay ang "the right one" soon. time heals all wounds ingon sila.
    sakit jud perting sakita makatagam!ahahaha bitaw na OK naman ko or so i thought pero dili diay kay recently lang mag cge jud ug tagbo among dalan ahak oi cge ko ug likay mag cge na nuon mi ug sugat kuyog pa jud siya sa iyang uyab..ahak mayta maabot na akong mr. right oi how i wish!!hehehe
    Last edited by adz; 12-03-2011 at 09:15 AM.

  9. #9

    Default Re: The One That Got Away?

    nLSS pud ko aning kantaha ni Katy Pery ayy..
    and nakarelate ko sa imong story ts, peru 2 years lang mi ato,
    since then wla na pud ko nkacommit sa isa ka relationship, naa ang flirtē,
    peru wa gyud commitment .. daghan na sad mi plano ato niya,
    halos di na gyud mi magbuwag, everyday gyud mi magkuyog
    then nagkabuwag lang sad mi .. kafaetz ..
    sa pagka karon, am afraid to commit kay basin ing.ato lang
    pud ang mahitabo balik ba ..
    nia ako lang ghapon ang alkanse .. hahays.

  10. #10

    Default Re: The One That Got Away?

    Quote Originally Posted by jiao47 View Post
    hahaha! ok rna idol...mangaon na lng ta taho na...libre nko...hihihih
    ahahaha dili man ko mokaon ug taho...pero salamat!

  11.    Advertisement

Page 1 of 14 123411 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. Replies: 38
    Last Post: 07-09-2015, 02:21 AM
  2. What is the one thing that yourcompany can do differently, that will ensure ...
    By pitsay in forum Business, Finance & Economics Discussions
    Replies: 7
    Last Post: 06-24-2015, 05:24 PM
  3. The one that got away...
    By shiftleft in forum "Love is..."
    Replies: 20
    Last Post: 08-28-2010, 08:02 AM
  4. How many years will it take to prove that s/he is the one?
    By ByouH in forum Relationships (Old)
    Replies: 41
    Last Post: 06-22-2009, 08:01 AM
  5. The One Who Got Away
    By tokidoki in forum "Love is..."
    Replies: 318
    Last Post: 01-14-2009, 06:54 PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top