Page 386 of 427 FirstFirst ... 376383384385386387388389396 ... LastLast
Results 3,851 to 3,860 of 4270
  1. #3851

    Quote Originally Posted by halon1301 View Post
    miss dropdeadgorgeous, kinsa diay imong kuyog? B-)
    bitaw2x knsa diay imo kuyog? heheheh

  2. #3852
    tabangggggggggggggggggggg asa man barato ug access sa hongkong kanang kung sa cebu pa fuente.
    ug labaw na sa mga rooms na barato ug access cge ko scroll2 wa jud ko kabaw unsa nga page.. april 5 na me mang larga O_O
    naka pa book na pud nuon me pero feel namu mahal man 6 person me. hinaut naa mo reply..

  3. #3853
    Quote Originally Posted by frontsideFLIP View Post
    tabangggggggggggggggggggg asa man barato ug access sa hongkong kanang kung sa cebu pa fuente.
    ug labaw na sa mga rooms na barato ug access cge ko scroll2 wa jud ko kabaw unsa nga page.. april 5 na me mang larga O_O
    naka pa book na pud nuon me pero feel namu mahal man 6 person me. hinaut naa mo reply..
    sa TST bro or causeway bay naa mga pension didto nga barato limot lang ko gud...gi tudlo raman to sa ako friend nga nag stay na sa HK nga naa daw barato didto near sa mall nga pension,,,update taka ugma bro ha ako to i text ako amiga..

  4. #3854
    Quote Originally Posted by eboi87 View Post
    sa TST bro or causeway bay naa mga pension didto nga barato limot lang ko gud...gi tudlo raman to sa ako friend nga nag stay na sa HK nga naa daw barato didto near sa mall nga pension,,,update taka ugma bro ha ako to i text ako amiga..
    tst? Tsim sha tsui mao na?? first timer man gud me tanan. aligre kay ni! hongkera jud kalabasan ani. cge bai atot ani april 5 na me larga mag nganga me ani! haha gamay ra kaayu ako knowledge hongkong ma street children me ani sa way alamag!.. salamat kaayu sa pag tubag. visit ko diri nga thread ugma.. or specific name lang sa pension. kay among g reserve murag mahal2 jud to.. para purposed lng nga naa me ika show reservation.

  5. #3855
    Taisan Guest House

    Golden Crown

    Cosmic Guest House

    or walk in mo sa Chungking Mansion Tsim Sha Tsui are gihapon daghan barato but... of course barato man expect sa room na gamay, cr na gamay, nya ang building mismo daghan lalain nationalities mostly indians. To make the long story short pang katugan lng.

  6. #3856
    or i google lng - Cheap Hostels in Tsim Sha Tsui, Hong Kong Daghan kaayo na but kana ako gi enumerate na try namo na.

    Best - Golden Crown
    Average - Taisan Guest House
    oki oki ra - Cosmic Guest House
    Oki nalang - Chungking Mansion

  7. #3857
    Quote Originally Posted by jpcrown View Post
    or i google lng - Cheap Hostels in Tsim Sha Tsui, Hong Kong Daghan kaayo na but kana ako gi enumerate na try namo na.

    Best - Golden Crown
    Average - Taisan Guest House
    oki oki ra - Cosmic Guest House
    Oki nalang - Chungking Mansion
    sa na experience nimo pila pud ka HKD??
    salamat bai naa na pud tawn me idea ug makapilian.. uu pang katogan ra jud tawn. kay mag latagaw ra me maayu. diri nlng me balik cebu bawi matog.

  8. #3858
    dara bro aii gi tubag na ni jpcrown imo problema...

  9. #3859
    Quote Originally Posted by eboi87 View Post
    dara bro aii gi tubag na ni jpcrown imo problema...
    salamat bai.. amo nya ni susihon..

  10. #3860
    ...I've travel a lot and i think HK would be the cheapest and easy to get traveled and the curency is just 1:5

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. Hong Kong or New York?
    By autumnsleep in forum Destinations
    Replies: 87
    Last Post: 03-09-2009, 07:53 PM
  2. Hong Kong PC shops
    By koto in forum Computer Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 10-20-2008, 09:40 AM
  3. Shopping in Hong Kong?
    By mercy_022 in forum Trends & Fashion
    Replies: 14
    Last Post: 07-02-2008, 12:15 PM
  4. FS: HUGE BAGS from HONG KONG...cheap!!! updated march 27
    By sahara_poi in forum Clothing & Accessories
    Replies: 35
    Last Post: 05-24-2008, 03:10 PM
  5. Hong Kong bank account and business
    By jonkabat in forum Business, Finance & Economics Discussions
    Replies: 0
    Last Post: 11-16-2007, 12:51 PM

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top