Page 12 of 32 FirstFirst ... 2910111213141522 ... LastLast
Results 111 to 120 of 312
  1. #111

    Quote Originally Posted by rl View Post
    sakto boss, naa ko dri sg for 5yrs na IT, ganahan ko apply sa aussie, dali raba boss? medyo wala bya ko kwarta ani lol
    na parehas ta boss nyahaha wa sad ko kwarta morag tigoman pani nko ang 5k-8ksgd k morag migrate nman jud tirada nko ani wala sad ko kaela sa oz ug nz nyahahah
    na obserbaran nko, mejo dli pud dali ning pag sud oz/nz pero hinay.hinayan lng nato nig sulay...maau ni diri sa istorya k naa mka tambag

  2. #112
    Elite Member rl's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Gender
    Male
    Posts
    1,081
    Quote Originally Posted by İharlie Mİ View Post
    na parehas ta boss nyahaha wa sad ko kwarta morag tigoman pani nko ang 5k-8ksgd k morag migrate nman jud tirada nko ani wala sad ko kaela sa oz ug nz nyahahah
    na obserbaran nko, mejo dli pud dali ning pag sud oz/nz pero hinay.hinayan lng nato nig sulay...maau ni diri sa istorya k naa mka tambag

    sakto gyd boss, maypaka na approve naka, unsa imo specialized boss? dali ra na approve? mga 6months lng?

  3. #113
    Quote Originally Posted by rl View Post
    sakto gyd boss, maypaka na approve naka, unsa imo specialized boss? dali ra na approve? mga 6months lng?
    wa pako na approve boss woi! nyahahaha wa pa gani ko nka ielts nyahaha plano pa lng ni ako mo migrate boss nyahahah

  4. #114
    Elite Member rl's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Gender
    Male
    Posts
    1,081
    Quote Originally Posted by İharlie Mİ View Post
    wa pako na approve boss woi! nyahahaha wa pa gani ko nka ielts nyahaha plano pa lng ni ako mo migrate boss nyahahah
    haha parehas rata boss, cge lng ta dota ani lol

  5. #115
    Quote Originally Posted by rl View Post
    haha parehas rata boss, cge lng ta dota ani lol
    nyahahah lagi boss dog like agi nko ani.....morag dako2x jud ning tigoma k 5k-8k sgd man pud, plano pa raba ko palit ps4 nyahahah
    basin ma dugay pani akong migrate2x basin next year pani k tigoman sa nko ni krn

  6. #116
    Quote Originally Posted by İharlie Mİ View Post
    nyahahah lagi boss dog like agi nko ani.....morag dako2x jud ning tigoma k 5k-8k sgd man pud, plano pa raba ko palit ps4 nyahahah
    basin ma dugay pani akong migrate2x basin next year pani k tigoman sa nko ni krn
    E palit nlng ug PS4 imo kwarta oi. Tuo mn ka anang migrate2x bah.
    Ang importante ma lingaw ka karon.

  7. #117
    Quote Originally Posted by İharlie Mİ View Post
    lamat kaau sa mga info boss dli lng guro ko mag agency

    so kana mga nag pa room rent dha boss, ok ra nila 1 ka pamilya with kids mo rent sa room??
    asa pud gani ka nga part sa au boss?

    IT-Software man akong work background boss, nya ingon cla ang IT-Software field sa au k naa daw sa sydney kasagaran, nihit daw sa lain nga part sa au ang IT-Software..
    Im in Sydney. And yes daghan kaau IT diri nga part. Most of my friends are IT.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by rl View Post
    boss, mas nindot ba ang aussie compared sa sg? what made you decide na mag move sa aussie? naa sad ko 1 anak.
    i chose AU/NZ because of their way of life especially para sa akong family..

  8. #118
    Elite Member rl's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Gender
    Male
    Posts
    1,081
    Quote Originally Posted by tal_polano View Post
    Im in Sydney. And yes daghan kaau IT diri nga part. Most of my friends are IT.

    - - - Updated - - -



    i chose AU/NZ because of their way of life especially para sa akong family..
    thanks for the reply boss. im trying to see if i can submit my application by this year. worth it ra dra boss?

  9. #119
    Quote Originally Posted by rl View Post
    thanks for the reply boss. im trying to see if i can submit my application by this year. worth it ra dra boss?
    I'm right where I wanna be boss.. and it's all good.

  10. #120

  11.    Advertisement

Page 12 of 32 FirstFirst ... 2910111213141522 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. Overseas Nursing Programme for Australia, New Zealand and UK
    By winged_lion2l in forum Career Center
    Replies: 0
    Last Post: 04-10-2012, 05:23 PM
  2. Replies: 358
    Last Post: 05-10-2010, 07:41 PM
  3. Replies: 103
    Last Post: 11-01-2009, 11:02 AM
  4. Ron Artest going to the Lakers and the Hollywood
    By dong roel in forum Basketball
    Replies: 3
    Last Post: 07-03-2009, 11:02 PM
  5. For Sale: DasH X Petra's PUP Ready to go to new homes...
    By tross_b in forum Pets
    Replies: 12
    Last Post: 01-10-2009, 09:10 PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top