Page 734 of 946 FirstFirst ... 724731732733734735736737744 ... LastLast
Results 7,331 to 7,340 of 9456
  1. #7331

    No need new account. Proud to be. Haha joke. Nice thread, i have a cousin(gay) and tita(imbis tito) and happy family kay mi. Kay normal ra sila para namo. Nice thread! up up up!

  2. #7332
    hi guys.... maayong hapon sa tanan

  3. #7333
    Quote Originally Posted by Snapfingers View Post
    No need new account. Proud to be. Haha joke. Nice thread, i have a cousin(gay) and tita(imbis tito) and happy family kay mi. Kay normal ra sila para namo. Nice thread! up up up!





    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by otidlam View Post
    Kami sako uyab kay maski asa man mi ga date. Di lang jud mag PDA. Parehas man mi straight-acting. Kung nahan kag medyo private, Dong Juan sa Guadalupe on a week night. Pede sad sa Sweet Little Things sa may Ayala kanang hapon hapon na. Sa Dolce sa may Nivel Hills kay Sunday afternoon wa kaayo tao. Same sa Sprockets tupad Sweet Little Things. Kami sako uyab kay sa Moviehouse sa Mango kanang atbang sa 7Eleven. Kaso karon kay we spend our weekends at home na lang.

    Enjoy unya remember safe *e* jud pirmi.
    Huwaw, care to share how you two met?

    Quote Originally Posted by paulbp2003 View Post
    Whew! Finally kita kog thread na ani. Kinsa naay series game of thrones? Got hookeed after seeing 2 guys making out
    Welcome to the thread! PLU or still figuring it out?

    Quote Originally Posted by kensouquil0 View Post
    hi guys! im a newbie here hope to find new friends.
    Welcome to the thread! Post post lang sa imong experiences!

    Quote Originally Posted by kirabillion View Post
    hi guys.... maayong hapon sa tanan
    Huy, musta?

  4. #7334
    Haha naliwang kos snapping fingers! Woot woot!

  5. #7335
    PLU . bag-o ra nako kit-an ni gahapon nga forum. i'll definitely check this regularly. maayong hapon!

  6. #7336
    New accounts and new visitors sprouting like mushrooms.

    Welcome mga bai.

  7. #7337
    welcome new members.

    sa mga undead accounts, why so alive?

  8. #7338
    Wooot woot! Nabuhi tanan! Welcome new members!

  9. #7339
    Quote Originally Posted by Snapfingers View Post
    Wooot woot! Nabuhi tanan! Welcome new members!

    Dili na newbie c lester ug ilidian bai. Mga master na dri. So offer a hundred snaps to them.


    Btaw, share sad sa imong experiences dra bai para ma active npd ni nga thread.

  10. #7340
    Dugay nako lurker diri oi.

    Nagproblema lang ko lately. You see ako partner kay seloso and possessive. Kato nag getting to know you stage pa mi, iya na jud na gi sulti daan nako. Ako sad kay excited yes ra sad ko. Wa daw blema ingon ko. Hahaha. I used to work sa Bohol kay taga didto man ko. Pag-uyab namo ni consider kog balik diri Cebu. Mao naa ko diri ron.

    We met online sa chat. Unya text text pero mga almost 2 years before nagka close textmates mi. Ato na time naa pa siya uyab sad. Eventually nagbuwag sila unya close mi. Nagka kami.

    Mga one year and three months na mi. Pero kini lagi di mi kuyog balay unya layo pa jud kaayo among mga balay from each othet mao weekenda ra jud mi magkita.

    Ako kay horny jud ko. Wala nako sultia sa tanan ako partner. Siya iya gisulti tanan tanan bahin niya. Ako gitago ako online life sa iya. Nako lain life ug wala siya. Kibaw na gud mu unsa na na life.

    Sa akong kabugo nakalimot ko na IT man diay ako uyab. Nasakapan ko niya two months ago na naay mga katext ug ka SOP. Dako kaayo na away. Hapit mi magbuwag. Ako tinuod anay lang di nako kaya mawala siya. Maayo gani napasaylo ko niya unya ni promise ko na wala na jud.

    After 2 weeks nasakpan na sad niya akong FB na naay koy mga ka message. Di man jud nako ma help oi. Ma tempt jud ko. Unya last weekend, mao na jud to ang Final straw siguro. Nasakpan niya akong manjam ug skype. Now kibaw na mo unsay naa ana na site ug app. Plus na trace niya akong secret gmail account.

    Ni admit siya na dugay na siya nakibaw sa akong online life. Naa daw siya gi install na app sa akong phone na makibaw siya sa tanan nako text tawag ug sites na gi browse. Ug dugay na daw niya na hack akong mga website na gina adto.

    Na konsensya ko. Love kaayo nako ako uyab pero horny jud ko. Lami kaayo mag cam to cam with other guys. Lami kaayo mag SOP with other guys.

    Naa koy problema kibaw ko. Di man sad kaayo gwapo ako uyab unya tambok pa jud. Pero love kaayo nako siya. Wa ko kibaw unsa ako himuon ug buwagan ko niya.

    Tambagi ko ninyo guys b.

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. Pongko-Pongko: Best Place/Favorite Food
    By masterboknoy in forum Food & Dining
    Replies: 290
    Last Post: 09-29-2017, 01:33 PM
  2. Straight-natured Gay Guys in Cebu
    By ms.anony in forum General Discussions
    Replies: 40
    Last Post: 01-16-2015, 03:38 PM
  3. Mag disco ta diri mga parekoy
    By taga-isla in forum Sports & Recreation
    Replies: 6
    Last Post: 06-24-2011, 12:48 AM
  4. Taga STI Mandaue, post ta diri!!!!!
    By catnip23 in forum Campus Talk
    Replies: 6
    Last Post: 11-03-2009, 12:01 PM
  5. Replies: 0
    Last Post: 10-19-2009, 04:58 PM

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top