Page 166 of 221 FirstFirst ... 156163164165166167168169176 ... LastLast
Results 1,651 to 1,660 of 2206

Thread: Boracay

  1. #1651

    Quote Originally Posted by yokyok View Post
    bati jud... sugod na uwan ana nga month... sa mga mag airplane naa possibility ma divert inyo flight to ilo-ilo or kalibo.
    pilay sure na manguban sa inyo group bai? kay basin mo apil na lang mi ninyo sad pero basin mag plane ra mi via IloIlo magkita lang ta sa bus kay di man gud ko ka leave sad ug dugay at most 1 day ra. kamo kay sa April 28 pa man mo manglakaw di ba? Ako kay sa 30th pa ko puede.

  2. #1652
    sure na ang amo 8 kay non refundable man ang reservation so sayang gyd kung dili dayonon...
    yup April 28 nami larga mag VL gani ko ana... mura mo gasto na pod ka ana bro kay v-hire or taxi rman ang naa sa ilo-ilo airport nga masakyan padong pier,mall, siyudad sa ilo-ilo...

  3. #1653
    Quote Originally Posted by yokyok View Post
    sure na ang amo 8 kay non refundable man ang reservation so sayang gyd kung dili dayonon...
    yup April 28 nami larga mag VL gani ko ana... mura mo gasto na pod ka ana bro kay v-hire or taxi rman ang naa sa ilo-ilo airport nga masakyan padong pier,mall, siyudad sa ilo-ilo...
    puede pa mi mo apil ni sassy girl bro? we are interested pero mag plane lang siguro mi kay ako di ko ka leave ug dugay. moadto ra ba mi sa any Workout Fitness branch para magpa reserve? sa Mandaue branch bro puede na siya?

  4. #1654
    kamo ra duha ni sassy girl?
    pwde pa man kay good for 4 pax man ang 1 room and daghan pa sad ang room pero i think ma separate na mo og room kay 8 man mi kabook so 2 rooms na amo ma occupy. mas nindot 4 gyd mo kabook para ma occupy ninyo ang 1 room.

  5. #1655
    Quote Originally Posted by yokyok View Post
    kamo ra duha ni sassy girl?
    pwde pa man kay good for 4 pax man ang 1 room and daghan pa sad ang room pero i think ma separate na mo og room kay 8 man mi kabook so 2 rooms na amo ma occupy. mas nindot 4 gyd mo kabook para ma occupy ninyo ang 1 room.
    mang recruit pa mi siempre bai. ang-ang kami ra duha. hehehe. magdala guro kog amiga sad.

  6. #1656
    aw kaingon nko kamo ra duha hehehe... sige pangita lain kaila... pm'd you sa branch sa work out fitness center...

  7. #1657
    Quote Originally Posted by rickflag View Post
    sige lang sis mag via IloIlo lang ta. ok ra man sad sa akoa ang 6 hour bus trip. kung makadungan ta nila sa taga Workout Fitness mas makatipid pa ta. im sure naa silay girls nga kauban so maka share kag room nila, mas alegre sad mo travel by bus kung daghan ta para lingaw adto na ta mag ilaila. nice pod kaau nang La Carmela hotel sis, mao nay pirmi i plug ni Boy Abunda.

    hmmm... sure2x nmu ani?

  8. #1658
    Quote Originally Posted by KASAAC View Post
    hmmm... sure2x nmu ani?
    yes sis, kay sila yokyok sure na jud na sila. mas maka save man gud ta kung mo avail ta sa ila mo promo sa workout fitness center. kuyog sis para 3 na ta. good for 4 daw ang room.

  9. #1659
    Quote Originally Posted by rickflag View Post
    yes sis, kay sila yokyok sure na jud na sila. mas maka save man gud ta kung mo avail ta sa ila mo promo sa workout fitness center. kuyog sis para 3 na ta. good for 4 daw ang room.
    nahan unta ko bro... ako gihagad ako friends pud pero undecided paman sila will update you nalang kung unsa man gale

  10. #1660
    Quote Originally Posted by rickflag View Post
    Plane Fare 2,100.00, Terminal Fee 400.00, Bus 640.00, Port/Boat Fare/Environmental Fees: 300, Cottage 2,000.00, Meal 1,200.00, TOTAL 6,640.00

    Here bro/sis, just a rough estimate. The ones in bold are more or less sure expense. The meal and cottage are variables. Kung daghan ta maka share ta sa cottage so it could be lesser. Ang St Vincent naa silay cottage nga good for 4 is roughly 6k for 3D/2N stay. so kung upat ta we can share it mga P1.5K na lang ta. ang food pod siempre depende sa imo preference, naa may Mang Inasal and Andok didto and even carenderia. ila prices parehas ra sa atoa diri. ako lang gi budget 150/meal to be safe, pero sa St Vincent we can have noodles for breakfast kay they gave hot water every morning.

    Ako proposal mga bro and sis adto ta Apr 30 - May 2. That's Friday to Sunday. No collections needed basta magdungan lang tag adto then dungan tag board sa plane, bus, then check-in. Share lang ta sa accomodation, didto na. Kung makaabot tag 8 pax so much the better kay we could get the room that was good for 8, naa toy ref. Mahulog na lang 1K+ ato contribution for the cottage.

    Mods: Sorry for the repeat post.
    i would suggest nga sa NANDO's nalang mo mo-stay. tag-1k/day ra ilang room good for 4 persons. simple lang siya nga room pero aircon with hot & cold shower ug cable TV. naa na siya sa talipapa buyon sa mang inasal. actually, tindahan na siya before nga gi-convert ug room for vacationists. 2 rooms na siya (up & down). kung dili ka pilian ug lugar kay ok ra jud siya. anyway, dili man mo pirmi magpuyo sa room kay u'll be strolling around boracay. igo ra jud mo matulog ug mopahuway kadali sa room then laag nasad.

    been there summer of last year. 5 days among stay with my friends. nadungan pud to namo ang workout fitness sa barko going to iloilo. wala lang mi mo-join nila kay until may 3 man sila ato mouli while may 5 mi. nag-airplane pud mi ug pauli from caticlan. gamay ra among gasto (8k ra per person apil na among fares, accommodation, kaon ug laag-laag).

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. Mini Boracay in Badian
    By dhingarhdz in forum Destinations
    Replies: 367
    Last Post: 12-02-2018, 10:35 AM
  2. For Sale: Boracay package
    By godsaint in forum Specialty Services
    Replies: 9
    Last Post: 02-10-2010, 12:44 AM
  3. For Sale: Boracay Fairways and Bluewaters Golf Share
    By muzikfreakah in forum Real Estate
    Replies: 0
    Last Post: 06-04-2009, 09:35 AM
  4. Replies: 46
    Last Post: 10-31-2008, 09:08 AM
  5. BORACAY HOUSE & LOT 4 SALE!!
    By m_comique in forum Real Estate
    Replies: 12
    Last Post: 07-02-2008, 02:50 PM

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top