Page 1010 of 1156 FirstFirst ... 100010071008100910101011101210131020 ... LastLast
Results 10,091 to 10,100 of 11556
  1. #10091

    Default Re: Who's into Hamsters?


    Looking for syrian hamsters, kanang dli related, healthy, ready for breeding.. Kai planu ko magbreed para ako ipanghatag sa akong mga ig-agaw


    PM me or Txt me and please indicate your name(istoryaNAME), location and the price

    09231894342

  2. #10092

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by hamstercharles View Post
    Di mana xa daot. Tambok man gani kayo na. Bati lang ang shot kay bati man gud ang camera dugay kaayo mu capture. Vitakraft ang pinakaon ana.


    ---


    Bisag asa pa ibutang ang aquarium, poor vent ghpon na xa. Dali sad manimaho lisud pod limpuyhan.


    --


    Wala man ko'y choice sa iyhang color kay nisud ramana sa amua.
    ahw.. uki2.. mahalon og pakaon dah... naka suway na d.i ka aquarium bro? wala lage ko problema sa ako.a? common sense raman pud na bro... if poor vent ang imu cage nila, natural man jud na imu na ebutang sa tarong na lugar pareha sa ako gbuhat... xD

  3. #10093

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by hamstercharles View Post
    Kung breeder ka, okay ranang plastic containers kay dli man pod mag dugay ang hammies nila. Pero kung mag pet jud ka, mas maayo ang cage. Poor man gud ang ventilation sa mga ing ana- eg aquarium.

    Wa may blema sa ventilation sa amng hammies bro kay dako man xa og ventilation. Naa lang xa screen. Kng mag tammed pd ko nla ako rman na ablihan... Mas maau man gud na d au cla ma ds2rbo kay they are rodents. They prefer na mag inusara (emo2}

  4. #10094

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by slimjimson View Post
    @f3rn: Naa kay Robo na breed? =) Ako.a aquarium naa cya ventilation sa sides. G.pabuhatan jud nako, bsag screen ang iya tabon. Sometimes I just leave it open para mka ginhawa pud cla..=) buyag lang, dli smelly ako hammies bisag 3 na sila kabuok..
    Naa bro pro d pa ko ka release kay gagmay pa.. mo post lang unya ko kng pwde na

  5. #10095

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by jmaxdb View Post
    nice setup bro.. makita jud ang imu halin sa imu pag sell sa ham2... hahaha...

    mga siberian ra na bro? dle ang 3 ka breeds? masuya jud ko ana basta tanan breed.. hahaha
    Yes naa mi tanan breed bro. Pro among pina ka dghan jud is siberian. Pro ni gukod npd amng mga syrians

  6. #10096

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by kemalzeppy View Post
    @f3rn: nice set up bro, cages ra tawn ako, hatagin mi og procedure bro beh unsaon na pag himu,

    Heheheheh dali rana bro.. Kuha.e lang sa na og pattern akoa. Then kaw na bhala mo add sa imng gus2 pun.an... Akng asawa ga design ana kay arki man! hahahahah

  7. #10097

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by kAttY View Post
    i'm looking for 2 female syberian dwarf hamsies, please pM me kinsay namaligya
    preferrably colors are white / black .. tenchu!!
    Mam gae ko no. nmo.. e msg lang kay txtan taka

  8. #10098

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by jmaxdb View Post
    ahw.. uki2.. mahalon og pakaon dah... naka suway na d.i ka aquarium bro? wala lage ko problema sa ako.a? common sense raman pud na bro... if poor vent ang imu cage nila, natural man jud na imu na ebutang sa tarong na lugar pareha sa ako gbuhat... xD
    Wala ko'y aquarium bro. Pero kasagaran jd mag ingon nga mas maayo ang cage. Kay maka kat2 pod sila. Basta man gud dugay malimpyuhan ang aquarium kay dali kaayo ka spread ang hugaw tngod sa air. Mao ang namatyan sa hamster sa akung ig.agaw.

  9. #10099

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by SunYang View Post
    cool!! sundon sad namu ni..hehehehehe.
    plan sad mi pahimu sa glass.. tag pila kaha pahimu?

    tyr lang ask sa mga glass ware bro

  10. #10100

    Default Re: Who's into Hamsters?

    Quote Originally Posted by SunYang View Post
    kita naku...hehehehehee. nice idea sir!....amu ni try buy mi bin next week. weeeh

    pics unya sir kung na ka buhat naka pareha sa amo idea..heheh
    nice au jud..hope naka help mi nimo sa amo idea..

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. WHO'S INTO EXTREME MUSIC HERE? LIKE GRIND/DEATH METAL
    By necrotic freak in forum Music & Radio
    Replies: 1342
    Last Post: 08-28-2023, 04:10 AM
  2. Who is into car audio here?
    By alvingo in forum Sports & Recreation
    Replies: 8
    Last Post: 02-26-2010, 10:53 AM
  3. whos still into new wave music?
    By idol in forum Parties & Events
    Replies: 10
    Last Post: 04-13-2006, 07:04 PM
  4. Who's into CSI?
    By HybernaTe in forum TV's & Movies
    Replies: 1
    Last Post: 02-24-2006, 03:38 AM
  5. Who's into windsurfing?
    By koykoy in forum Sports & Recreation
    Replies: 3
    Last Post: 12-29-2005, 10:46 AM

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top