Page 7 of 30 FirstFirst ... 4567891017 ... LastLast
Results 61 to 70 of 295
  1. #61

    nalingaw ko sa intro

  2. #62
    bro @Da Fai kanang stepboard mat kay murag 400 man to ingon sa tag-iya pero wala pa maabot. reserve˛ pa ilaha ngadto.

    bro @Bhoj747 kita kits nya ta pohon sa mga meetings sa club. hehehe!

  3. #63
    Quote Originally Posted by Shikimaro View Post
    bro @Da Fai kanang stepboard mat kay murag 400 man to ingon sa tag-iya pero wala pa maabot. reserve˛ pa ilaha ngadto.

    bro @Bhoj747 kita kits nya ta pohon sa mga meetings sa club. hehehe!
    puhon bro hehehe, sa pag kakaron murag ako pani i adto akoa click sa HPI sa lahug kay akoang ISS kay d na mogana murag ni taas ang menor dili na ma pawng ug naka standby...

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Gender
    Male
    Posts
    453
    Quote Originally Posted by Bhoj747 View Post
    puhon bro hehehe, sa pag kakaron murag ako pani i adto akoa click sa HPI sa lahug kay akoang ISS kay d na mogana murag ni taas ang menor dili na ma pawng ug naka standby...
    boss @Bhoj747, iupdate nya mi diri kung naunsa na imo ISS, ug unsa ang cause ug contributing factors ngano naunsa na... salamat. heheehhe

  5. #65
    Quote Originally Posted by Da Fai View Post
    boss @Bhoj747, iupdate nya mi diri kung naunsa na imo ISS, ug unsa ang cause ug contributing factors ngano naunsa na... salamat. heheehhe
    naay pareha problema sa akoa sa FB group sa click pero ang menor ra daw ge adjust sa iyaha.ang sa akoa kay usahay naa pero nag labi jud ang wala pareha karon wala na jud function.. pero ako pa ni i adto sa HPI unsa jud deperensya ani... update ra nya ko if matan aw nani didto...

  6. #66
    bro @Bhoj747 kumusta imong ISS? ok na?

  7. #67
    Dili ba kaha ni lisud i bulkit ang ligid sa luyo noh? Naa koy Nouvo sa una and if ilisan ang interior kay dapat jud tangtangon ug apil ang tambutso. Dako kaau ug pangayo ang tig bulkit.

    Nakanotice ko nga ang design sa luyo sa click kay mura2x ug Nouvo. Not 100% sure pero mao na ako opinion.

  8. #68
    Ang akoa kay for peace of mind gipatauran nako ug cycle seal, d na ka mag worry if ma tunok imo ligid kay dili man ma flat. Samot na ug matunong na kadlawon ka ma flatan, tagbaw jud tulod ug pangitag vulcanizing shop.

  9. #69
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Gender
    Male
    Posts
    453
    Quote Originally Posted by Blah-Blah View Post
    Dili ba kaha ni lisud i bulkit ang ligid sa luyo noh? Naa koy Nouvo sa una and if ilisan ang interior kay dapat jud tangtangon ug apil ang tambutso. Dako kaau ug pangayo ang tig bulkit.

    Nakanotice ko nga ang design sa luyo sa click kay mura2x ug Nouvo. Not 100% sure pero mao na ako opinion.
    wa pa ko kabantay ani da! next time tan.awn nako klaro..

  10. #70
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Gender
    Male
    Posts
    453
    Quote Originally Posted by Shikimaro View Post
    Ang akoa kay for peace of mind gipatauran nako ug cycle seal, d na ka mag worry if ma tunok imo ligid kay dili man ma flat. Samot na ug matunong na kadlawon ka ma flatan, tagbaw jud tulod ug pangitag vulcanizing shop.

    asa ka nagpag cycle seal boss?

  11.    Advertisement

Page 7 of 30 FirstFirst ... 4567891017 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. All about Honda Wave 125!!!
    By Defiant in forum Automotive
    Replies: 9
    Last Post: 12-06-2017, 08:04 AM
  2. Replies: 39
    Last Post: 08-23-2015, 11:43 PM
  3. Honda XRM 125
    By kencarlkey in forum Automotive
    Replies: 36
    Last Post: 07-29-2011, 11:11 PM
  4. HONDA branch sa cebu nga dghan og repo na motor
    By jiao47 in forum Automotive
    Replies: 0
    Last Post: 09-29-2009, 11:23 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top