Page 155 of 165 FirstFirst ... 145152153154155156157158 ... LastLast
Results 1,541 to 1,550 of 1648
  1. #1541

    Quote Originally Posted by Josh Andrei
    i have Blackberry Q10 but its Globe lock... kun ipa unlock nato ma apektohan ang performance sa phone?? naa sab mo kaila mo unlock sa unit nga kanang kamao jud.. thanks - 0932-1943803
    ako alam bai kay dili ma apektuhan ang performance.

  2. #1542
    Kun kinsa ganahan mag pa unlock sa inyo phone try ang FREE SOUL sa J-MALL (A.S. Fortuna).

    Good ilang service na unlock akong BB Q10 gahapon..

    Karon naa koy pangutana.. ang VIBER sa OS 10 kay dili free?

    Naay nag advise nako mag SIDELOADING pero taas kaayo ang process...

    naay mo idea nga maka download kug VIBER sa akong BB Q10? kay sa pagka karon naa man payment sa BB WOrld.

  3. #1543
    Quote Originally Posted by Josh Andrei View Post
    Kun kinsa ganahan mag pa unlock sa inyo phone try ang FREE SOUL sa J-MALL (A.S. Fortuna).

    Good ilang service na unlock akong BB Q10 gahapon..

    Karon naa koy pangutana.. ang VIBER sa OS 10 kay dili free?

    Naay nag advise nako mag SIDELOADING pero taas kaayo ang process...

    naay mo idea nga maka download kug VIBER sa akong BB Q10? kay sa pagka karon naa man payment sa BB WOrld.
    Wala pa native app ang Viber. Sideload ra and it's free. Download Snap for bb10. After than pede nka direct maka install ug mga apps from android. Lisod cya kung dili nimo basahon. kung dili ad2 nlang balik sa imong gipa unlockan pa tabang sa ila install ug Snap. Naa pud lain called 1MobileMarket e search na direct raka maka install from browser sa imo Q10, another is download Amazon Appstore.

    How To Sideload Google Play Client Snap For Android Apps On BlackBerry 10 - BlackBerry Empire

  4. #1544
    thanks ester.. Will try soon kay blocked ang GOOGLE Chrome ngari sa office... naka default sa I.E.

  5. #1545
    I have z10 now, knsay naay z10 dha? In ani giud sya kadali ma lowbat? Bag-o rako nag factory reset

  6. #1546
    naka blackberry Z10 ko tungod sa super nice and sulit nga deal gihatag sa akoa kaila.
    been using a motorola old school phone before. nalingaw ko sa BB10 Operating System, gestures and features, murag mao ni akoa gipangita sa OS pang smart phone.

    ang problema tungod sa ka old school nako, wa koy plan or unsa tawag ana.
    mas ok ba if mo subscribe kag plan? with net and other stuff? or magpalit na lang ko atong LTE device sa Smart for internet?
    di ko ganahan e give up akong old Sun number, sad. been using this number for years na man gud, if mag plan ko sa Sun ma keep ba nako ni nga number?

    thanks

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by pakinimo View Post
    I have z10 now, knsay naay z10 dha? In ani giud sya kadali ma lowbat? Bag-o rako nag factory reset
    18-25 hours ang life span nako sa z10 boss, gi optimize na nako ang different settings, like brightness, sounds, alerts, and other stuff nga mokaog battery.

  7. #1547
    Quote Originally Posted by dmelsie View Post
    naka blackberry Z10 ko tungod sa super nice and sulit nga deal gihatag sa akoa kaila.
    been using a motorola old school phone before. nalingaw ko sa BB10 Operating System, gestures and features, murag mao ni akoa gipangita sa OS pang smart phone.

    ang problema tungod sa ka old school nako, wa koy plan or unsa tawag ana.
    mas ok ba if mo subscribe kag plan? with net and other stuff? or magpalit na lang ko atong LTE device sa Smart for internet?
    di ko ganahan e give up akong old Sun number, sad. been using this number for years na man gud, if mag plan ko sa Sun ma keep ba nako ni nga number?

    thanks

    - - - Updated - - -



    18-25 hours ang life span nako sa z10 boss, gi optimize na nako ang different settings, like brightness, sounds, alerts, and other stuff nga mokaog battery.
    If mag DATA PLAN ka bro labi na LTE, mas dali pajud ma lowbat.

    Noh?? Dugaya gud malowbat sa imong Z10. Anyway, ako na gi dispose akoa ang got myself a Q10, no regrets best phone ever

  8. #1548
    just got a 9360

  9. #1549
    asa ta pwede pa upgrade og software sa bb 9780? current version nko kay v6.0.0.570 bundle 2534.

  10. #1550
    selling white z10 and black q10 pm

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. What programming language are you using and why?
    By pijavier in forum Programming
    Replies: 230
    Last Post: 08-02-2023, 07:14 PM
  2. What Blackberry unit are you using - Blackberry users, post here
    By littledrumz in forum General Gizmos & Gadgets Discussion
    Replies: 1340
    Last Post: 02-21-2013, 01:06 AM
  3. What fabric conditioner are you using?
    By skylee_swoop in forum Trends & Fashion
    Replies: 85
    Last Post: 03-23-2011, 05:31 PM
  4. what DVD cutter are you using?
    By Poor_Prince23 in forum Software & Games (Old)
    Replies: 4
    Last Post: 09-03-2006, 06:37 PM
  5. What Firefox Extentions Are You Using?
    By endofall in forum Software & Games (Old)
    Replies: 23
    Last Post: 02-17-2006, 10:51 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top