Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
  1. #1

    Default Boracay on a budget.. 8 persons


    mga boss need help unta regarding accomodation 8 me kabuok with 4 girls and 4 boys muadto krn april 4-7
    ngita unta me barato lng ta along station 3 nga house or resort nga moduwat ug 8 kabuok nya mada ra sa budget hehehe kana dili lng ta kaau mahal importante naa ka staran ug naa ang basic needs natu, mas okay if within the beach or gamay ra lakawon..
    salamat daan sa mutabang..

  2. #2
    Ni adto mi boracay pag march 2-5, 2014. 5 mi kabuok then ni stay mi sa villa rhazel, station2 beachfront 2,500/night...so mga 500 per night per person rami. Nindot au kay duol sa dagat nya duol rpd d'mall. D nka maglakaw2 og layo.4k tnan gasto namo nka buffet, iland hopping, paraw sailing nami.

  3. #3
    Kami dd2 mi sauna mang inasal ra nag eat ky mura lng..

  4. #4
    TS suwayi ni ai Villa Romero Boracay | Boracay Island, Philippines barato ra sila try pud search sa agoda.

  5. #5
    Quote Originally Posted by chL0e View Post
    TS suwayi ni ai Villa Romero Boracay | Boracay Island, Philippines barato ra sila try pud search sa agoda.
    salamat kaau miss chloe, contact nya ko nila sakar kaau sa ako pangita dah hehehe hopefully naay available rooms sa ako date..

  6. #6
    Quote Originally Posted by GruMpY View Post
    salamat kaau miss chloe, contact nya ko nila sakar kaau sa ako pangita dah hehehe hopefully naay available rooms sa ako date..
    Naa ra na bro. Mureply ra na sila dayon if mu text ka. Wa lang mi nikuha sa ila kay murag gamay ra kaayo ug room sa courtyard. I.check lang ninyo basin ka.uyon ra mo sa rooms

  7. #7
    Quote Originally Posted by chL0e View Post
    Naa ra na bro. Mureply ra na sila dayon if mu text ka. Wa lang mi nikuha sa ila kay murag gamay ra kaayo ug room sa courtyard. I.check lang ninyo basin ka.uyon ra mo sa rooms
    WaLa ni kuha kay sobra ra kaayo ang budget. Peace.

    Bitaw, nice na kaayo na diha. Anyway, ang importante naa ma stayhan para ma butangan sa mga gamit kay most of the time naa raman sa dagat ang mga taw.

  8. #8
    Quote Originally Posted by Echelnalf View Post
    WaLa ni kuha kay sobra ra kaayo ang budget. Peace.

    Bitaw, nice na kaayo na diha. Anyway, ang importante naa ma stayhan para ma butangan sa mga gamit kay most of the time naa raman sa dagat ang mga taw.
    Nag shangri-la nalang mi! HAHAHAHA

    Korek! Mao nai important, naay kabinlan sa gamit. Kung naa ka sa boracay, murag 2 hours ra ka naa sa inyong hotel )))

  9. #9
    Quote Originally Posted by chL0e View Post
    Nag shangri-la nalang mi! HAHAHAHA

    Korek! Mao nai important, naay kabinlan sa gamit. Kung naa ka sa boracay, murag 2 hours ra ka naa sa inyong hotel )))
    hehehe mao jd na importante naay kabinlan ug katulgan kadali hehehe,, active ba sila sa fb miss chloe nakit.an nko ila fb page, pero wala usa ko ni contact ky ako pa g pa approvan sa ako mga kauban kauyon ba sila hehehe

  10. #10
    Quote Originally Posted by GruMpY View Post
    hehehe mao jd na importante naay kabinlan ug katulgan kadali hehehe,, active ba sila sa fb miss chloe nakit.an nko ila fb page, pero wala usa ko ni contact ky ako pa g pa approvan sa ako mga kauban kauyon ba sila hehehe
    active ra sila boss. pero mas dali kung mu text ka. Si Joel ang contact ana

  11.    Advertisement

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. Replies: 530
    Last Post: 04-02-2018, 09:15 PM
  2. best place to relax on a budget of 1k
    By deianeira777 in forum Destinations
    Replies: 32
    Last Post: 02-17-2013, 12:38 AM
  3. On the budget hotel/appartel
    By markyap in forum Destinations
    Replies: 12
    Last Post: 05-30-2009, 08:14 PM
  4. Where to dine on a budget?
    By poyen in forum Food & Dining
    Replies: 39
    Last Post: 04-26-2008, 01:41 PM
  5. Joey De Leon's Take on Present Politics and Personalities~
    By diem in forum Politics & Current Events
    Replies: 30
    Last Post: 04-10-2008, 01:19 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top