Page 36 of 100 FirstFirst ... 263334353637383946 ... LastLast
Results 351 to 360 of 995
  1. #351

    Quote Originally Posted by cainez View Post
    bro dako lageg napahak ang beach sa, naklaro na ang mga bato kay first namo ngadto nindot pa kaayo to ang white sand then pagblik namo 2 weeks ago mura na xag gikawtan ang bas.. gikawtan to bro or naanod lang gyud sa dagat? pero da best gyud nas nang ising.. very accomodating di jud mahutdan ug smile..hehe

    naa na reason bro ngano na in ana ang bas.. murag something habagat bah or amihan wala ko kahibaw hehe ug tanawn ninyo ang tupad nga resort wala na gani jd sila bas.. hehe ang amoa lang is taas ug stretch ang among resort mao naa bas ang uban.. hehe it's nice to know nga dd2 mo.. wala pa klaro if mo uli bko ugma May 3 kay fiesta na sa among chapel unya magpa kaon mi sa mga tao dd2..

    Quote Originally Posted by slayerNinz View Post
    ...durhan sa tabuelan!! nice dd2.....me and my friends went there sept of last year...we had so much fun...tripping ra namu muadto ug kalit...hehehe....giingnan mi sa tag.iya na mga wa mi tumong nangadto...hahahaha...but buotan man cla namu..hheheehe
    thank you for visiting our resort and hope you really had fun and soon you'll come back..

  2. #352
    Quote Originally Posted by pierced View Post
    naa na reason bro ngano na in ana ang bas.. murag something habagat bah or amihan wala ko kahibaw hehe ug tanawn ninyo ang tupad nga resort wala na gani jd sila bas.. hehe ang amoa lang is taas ug stretch ang among resort mao naa bas ang uban.. hehe it's nice to know nga dd2 mo.. wala pa klaro if mo uli bko ugma May 3 kay fiesta na sa among chapel unya magpa kaon mi sa mga tao dd2..



    thank you for visiting our resort and hope you really had fun and soon you'll come back..


    ai..kamu d i tag.iya dd2?hehe....grabe au mi kalingaw dd2...as n...ngadto mi wa sa plano..kalit2x lng gni....haha...dd2 mi ga stay atong nag .inusara nga payag2x atbang sa caf...nalingaw mis tukar sa n u radio ky pang international with matching lights..hehe....haha....disco2xm mi sa payag2x mura mi mga amaw.....nyahaahaha...

    we're planning to go back but bz pa mga tao gud...soon ad2 mi...we love the place...

  3. #353
    been to maravilla and to some private resorts in tabuelan many times. okay lang.

  4. #354
    Quote Originally Posted by slayerNinz View Post
    ai..kamu d i tag.iya dd2?hehe....grabe au mi kalingaw dd2...as n...ngadto mi wa sa plano..kalit2x lng gni....haha...dd2 mi ga stay atong nag .inusara nga payag2x atbang sa caf...nalingaw mis tukar sa n u radio ky pang international with matching lights..hehe....haha....disco2xm mi sa payag2x mura mi mga amaw.....nyahaahaha...

    we're planning to go back but bz pa mga tao gud...soon ad2 mi...we love the place...

    Anak lang ko sa isa sa tag iya.. Hehe
    Tabang lang ko nila.. Hehe

  5. #355
    Quote Originally Posted by windshock View Post
    Nice beach ah.

    Dool pjud sa Tuburan.

    Maybe Someday mka anhe me.




    weeeeeeeeee



    nice! kuyog unya ko huh!
    someday!

  6. #356
    @pierced

    gel pila gani to bus padng skena jd nu resort?wa nay lain bus direct nu resort?kay kato kami na bus gd,dugaya maabot oi cge hunong2....hehehehe....

  7. #357
    Quote Originally Posted by ♥joshe♥ View Post
    @pierced

    gel pila gani to bus padng skena jd nu resort?wa nay lain bus direct nu resort?kay kato kami na bus gd,dugaya maabot oi cge hunong2....hehehehe....
    naa man.. sakay mo ug via san remegio.. adto jd mo hunong ana tungod sa beach.. ambot pila ang plete.. murag 80 cguro.. mao rana ang mga bus nga padung sa amoa.. dugay jd ma abot.. hehe sakay nlg mo ug VHire.. mrag 120 ra man cguro..

    uli man cguro mi tmrw..

  8. #358
    ka nice ani..asa mn ni dapit oi

  9. #359
    Quote Originally Posted by pierced View Post
    naa man.. sakay mo ug via san remegio.. adto jd mo hunong ana tungod sa beach.. ambot pila ang plete.. murag 80 cguro.. mao rana ang mga bus nga padung sa amoa.. dugay jd ma abot.. hehe sakay nlg mo ug VHire.. mrag 120 ra man cguro..

    uli man cguro mi tmrw..

    sa nxt sat me adto gel,makadiscount me sa room nnu?hehhe...ask ta2 kung uli baka ana ngadto dat day?pwd mgtent ngad2,naay payment?if dl lang me abang room,unya overnyt me..mgtent rami grupo...maka.used me sa CR og lutu.anan?optional lang nah..heheh..mao na ila gpa.ask dha nmo..mayta nndot ang panahon g.adto namo...heheh..ang vhre agi jd nah sa nu resort?asa me vhre,sa may north bus trminal?

  10. #360
    basta daghan mo sakay lang mog v-hire sa north bus terminal, tag 100 ang per head ana.. mas dali ug bugnaw..hehe isud gyud mo mismo sa resort..

  11.    Advertisement

Similar Threads

 
  1. nice beaches sa south of cebu
    By marko_85 in forum Destinations
    Replies: 51
    Last Post: 08-10-2014, 02:40 PM
  2. nice beaches
    By hosua in forum Destinations
    Replies: 3
    Last Post: 04-05-2011, 04:02 PM
  3. Do you know a nice beach house?
    By Carte Blanche in forum Destinations
    Replies: 0
    Last Post: 03-13-2011, 05:38 PM
  4. I need recommendation on nice beach resort
    By Khitty in forum Destinations
    Replies: 11
    Last Post: 12-04-2010, 07:33 PM
  5. Nice Beaches in Lilo-an or Consolacion?
    By knight007 in forum Destinations
    Replies: 45
    Last Post: 02-15-2009, 09:15 PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top